Yritys
Yksityinen
EUR(ALV.0%)
Kaikki
Ostoskori
Kaikki

AFL Hyperscale

Suodata luokan mukaan:
  • Tuotteen tila
  • Pituus
  • Liitin A
  • Liitin B
  • Etenemistila
  • Kuidun tyyppi
  • Laserin kaistanleveys
  • Valokuitukaapelin väri
EI SUODATTIMIA VALITTUNATarkenna tuloksia alla olevilla suodattimilla
Lajitteluperuste
Sulje
Paras vastaavuus Valmistaja, A–Z Valmistaja, Z–A Pris: Låg-Hög Pris: Hög-Låg
Lajitteluperuste
Paras vastaavuus
TUOTE
VARASTO
HINTA
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - SC 1m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - SC 1m

EUR 12,30

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-249
MPN.   LCSC09DYE1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex SC - SC 1m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex SC - SC 1m

EUR 14,92

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-461
MPN.   SCSC09DYE1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - ST 2m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - ST 2m

EUR 18,22

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-245
MPN.   LCST09DYE2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 2m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 2m

EUR 15,49

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-475
MPN.   LCLC09DYE2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex E2000APC - LC 5m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex E2000APC - LC 5m

EUR 53,10

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-306
MPN.   E2ALC09DYE5
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 5m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 5m

EUR 26,52

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-479
MPN.   LCLC09DYE5
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex E2000APC - SC 10m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex E2000APC - SC 10m

EUR 55,00

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-569
MPN.   E2ASC09DYE10
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM4 Duplex LC - LC 2m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM4 Duplex LC - LC 2m

EUR 25,23

(ALV.0%)

Tuotenro   110-35-241
MPN.   LCLCOM4DPU2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 10m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 10m

EUR 21,72

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-243
MPN.   LCLC09DYE10
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - SC 3m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - SC 3m

EUR 31,88

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-506
MPN.   LCSC09DYE3
Valmistaja:  AFL Hyperscale
tarjous
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex LC - LC 2m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex LC - LC 2m

EUR 24,41

EUR 32,44

(ALV.0%)

Säästä 25 %

Tuotenro   146-91-444
MPN.   LCLC50DOR2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex SC - SC 2m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex SC - SC 2m

EUR 20,34

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-435
MPN.   SCSC50DOR2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex ST - ST 5m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex ST - ST 5m

EUR 14,99

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-415
MPN.   STST62DOR5
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 3m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 3m

EUR 21,84

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-477
MPN.   LCLC09DYE3
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 1m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 1m

EUR 15,12

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-471
MPN.   LCLC09DYE1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex ST - ST 2m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex ST - ST 2m

EUR 14,29

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-413
MPN.   STST62DOR2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex ST - ST 1m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex ST - ST 1m

EUR 18,86

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-412
MPN.   STST62DOR1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex LC - LC 1m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex LC - LC 1m

EUR 7,54

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-442
MPN.   LCLC50DOR1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex LC - ST 1m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex LC - ST 1m

EUR 8,09

(ALV.0%)

Tuotenro   146-90-934
MPN.   LCST50DOR1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex LC - LC 10m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex LC - LC 10m

EUR 16,59

(ALV.0%)

Tuotenro   146-90-933
MPN.   LCLC50DOR10
Valmistaja:  AFL Hyperscale
tarjous
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex E2000APC - LC 2m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex E2000APC - LC 2m

EUR 49,05

EUR 54,50

(ALV.0%)

Säästä 10 %

Tuotenro   146-91-304
MPN.   E2ALC09DYE2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - LC 5m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - LC 5m

EUR 14,28

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-636
MPN.   LCLC62DOR5
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex LC - LC 3m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex LC - LC 3m

EUR 16,93

(ALV.0%)

Tuotenro   146-15-552
MPN.   LCLCOM3DAQ3
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex SC - SC 5m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex SC - SC 5m

EUR 14,64

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-438
MPN.   SCSC50DOR5
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex LC - LC 1m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex LC - LC 1m

EUR 16,69

(ALV.0%)

Tuotenro   146-15-550
MPN.   LCLCOM3DAQ1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - SC 2m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - SC 2m

EUR 14,86

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-513
MPN.   LCSC09DYE2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - LC 2m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - LC 2m

EUR 10,07

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-633
MPN.   LCLC62DOR2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex LC - LC 10m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex LC - LC 10m

EUR 30,50

(ALV.0%)

Tuotenro   146-15-554
MPN.   LCLCOM3DAQ10
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex SC - SC 1m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex SC - SC 1m

EUR 9,84

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-434
MPN.   SCSC50DOR1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex SC - SC 2m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex SC - SC 2m

EUR 14,04

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-427
MPN.   SCSC62DOR2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - LC 3m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - LC 3m

EUR 12,97

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-634
MPN.   LCLC62DOR3
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 20m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - LC 20m

EUR 28,54

(ALV.0%)

Tuotenro   110-35-268
MPN.   LCLC09DYE20
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex LC - LC 2m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex LC - LC 2m

EUR 16,03

(ALV.0%)

Tuotenro   146-15-551
MPN.   LCLCOM3DAQ2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex ST - ST 1m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM2 Duplex ST - ST 1m

EUR 13,62

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-417
MPN.   STST50DOR1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex E2000APC - LC 3m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex E2000APC - LC 3m

EUR 54,80

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-305
MPN.   E2ALC09DYE3
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex ST - ST 3m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex ST - ST 3m

EUR 14,64

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-414
MPN.   STST62DOR3
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - ST 2m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - ST 2m

EUR 22,15

(ALV.0%)

Tuotenro   146-90-874
MPN.   LCST62DOR2
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - ST 3m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - ST 3m

EUR 8,25

(ALV.0%)

Tuotenro   146-90-875
MPN.   LCST62DOR3
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - LC 1m
Valokuitukaapelisarja 62.5/125 um OM1 Duplex LC - LC 1m

EUR 7,54

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-632
MPN.   LCLC62DOR1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex SC - SC 1m
Valokuitukaapelisarja 50/125 um OM3 Duplex SC - SC 1m

EUR 14,15

(ALV.0%)

Tuotenro   146-15-565
MPN.   SCSCOM3DAQ1
Valmistaja:  AFL Hyperscale
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - SC 5m
Valokuitukaapelisarja 9/125 um OS1 Duplex LC - SC 5m

EUR 21,55

(ALV.0%)

Tuotenro   146-91-538
MPN.   LCSC09DYE5
Valmistaja:  AFL Hyperscale